40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

آزمون ماز خوبه یا نه؟ در آزمون ماز شرکت کنیم؟

سلام بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، گروه ماز یک موسسه به نسبت جدید در زمینه برگزاری آزمون‌های آزمایشی است و صرفأ برگزار کننده آزمون‌های آنلاین کشوری زیست و سایر دروس اختصاصی در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تجربی، کنکوری نظام قدیم تجربی و دوازدهم ریاضی و کلاس‌های آنلاین کشوری زیست و سایر دروس اختصاصی در هر سه پایه تجربی می‌باشد.

پکیج‌های مختلفی توسط موسسه ماز ارائه داده می‌شود و یکی از این پکیج‌ها آزمون‌های مرحله‌ای عمومی و اختصاصی برای پایه دوازدهمی‌ها و آزمون‌های اختصاصی برای دهم و یازدهمی‌ها است. این موسسه برای دوری از حواشی مختلف و… خدمات مشاوره تحصیلی و انگیزشی را ندارد.

کیفیت آزمون ماز چگونه است؟

  • تنوع تست‌ها نسبتأ خوب است و به ندرت می‌توان ایده‌های تکراری را در بین آن‌ها دید.
  • آزمون‌ها آنلاین برگزار می‌شود. در صورت غیبت، فایل سوالات و پاسخ‌نامه را دریافت و بررسی می‌کنید.
  • تاریخ آزمون‌ها برای چهارشنبه و پنجشنبه انتخاب شده تا با آزمون‌های آزمایشی موسسات دیگر تداخل پیدا نکند. از چهارشنبه ساعت ۸ صبح تا پنجشنبه ساعت ۱۴ شما فرصت دارید در هر زمان که می‌خواهید در آن شرکت کنید.
  • ساعت ۱۴ روز پنجشنبه پاسخ‌نامه کامل به همراه درسنامه در پنل شما قرار داده می‌شود و عصر پنجشنبه کارنامه نیز در پنل شما قرار می‌گیرد.
  • آزمون‌هاى ماز هر دو هفته يكبار برگزار می‌شود و مطالبى كه در طول اين دو هفته مطالعه كرده‌ايد را سنجيده و نقاط ضعف و قوت شما شناسايى خواهد شد.

پاسخ‌نامه تشریحی آزمون ماز چگونه است؟

  • پاسخ‌نامه آزمون‌های این موسسه به نسبت از بهترین پاسخ‌نامه‌های موجود است. درسنامه‌ها نیز در پاسخ‌ها قرار دارند.
  • حجم بالا درسنامه‌ها یکی از این معایب است که ممکن است برای دانش آموزانی که مشکل کمبود وقت دارند، چالش به وجود آورد.

کیفیت سوالات به طور کلی خوب است و در تست‌ها به ندرت غلط علمی می‌توان پیدا کرد. پاسخنامه‌ها معمولأ کامل هستند و برای هر سطحی از دانش آموزان قابل درک است.

در نظر داشته باشید که مهم‌تر از کیفیت آزمون، نحوه داوطلبان با آزمون است. دانش‌آموز حتی با شرکت در بهترین آزمون‌ها هم اگر، تحلیل آزمون را انجام ندهد، عملأ بخش عمده‌ استفاده‌ای که باید از یک آزمون را داشته باشد، از دست می‌دهد. اگر نحوه تحلیل  آزمون را نمی‌دانید، به مقاله چگونه آزمون را تحلیل کنیم، مراجعه نمایید.

این مطالب صرفأ پیشنهاد ما به دانش‌آموزان می‌باشد و انتخاب آزمون آزمایشی به عهده خود شما است. اگر شما هم در مورد آزمون‌های ماز شهر خود مطالبی به نظرتان می‌رسد، و یا اگر هر گونه سوالی در مورد این مطلب دارید خوشحال می‌شویم با ما به اشتراک بگذارید.

1 1 رای
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا