40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

چگونه از امریه سربازی انصراف دهیم؟

سلام دوستان، الهه محمودی هستم از سایت به پاسخ. اگر به هر  دلیلی نمی‌توانید به خدمت ادامه بدهید، امکان انصراف برای شما وجود دارد. می‌توانید درخواست خود را به سازمان امریه گیر ارائه دهید سپس، در صورت تایید سازمان امریه گیر و نظام وظیفه، امکان لغو امریه وجود دارد. در صورت عدم تایید، باید دوران خدمت خود را در سازمان مربوطه ادامه دهید.

با توجه به قوانین مربوط به امریه در ستاد کل نیروهای مسلح، کارکنان وظیفه یا سرباز امریه در صورتی می‌توانند برای جابجایی، انتقال، عودت یا انصراف از خدمت یا اعتراض به محل خدمت تعیین شده اقدام کنند که مکاتبات لازم را انجام داده باشند و دلایل و مستندات خود را ارائه کرده و سپس مجوز لازم مبنی بر لغو امریه را از ستاد کل یا دفتر سیاست گذاری با رعایت کامل ضوابط پیش‌بینی شده، دریافت نمایند.

نکته: اگر لغو امریه قانونی باشد، در صورتی می‌توان نیروی جایگزین درخواست داد که حداقل ۹ ماه از خدمت سربازی امریه ترخیص شده، باقی مانده باشد.

دوستان و همراهان گرامی، شما می‌توانید سوالات، نظرات، پیشنهاد و حتی انتقادات خود را برای ما کامنت کنید و در صورت رضایت خاطر و برای ارتقا سطح کیفیت مقالات، ستاره‌های ما رو رنگی کنید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
2 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا