40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

بهترین کتاب جمع بندی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال چیست؟

سلام دوستان عزیز سالار احمدی هستم، مشاور تحصیلی از سایت به پاسخ، بهترین کتاب جمع بندی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال چیست؟ بهترین کتاب‌های جمع بندی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال به پیشنهاد من به ترتیب زیر می‌باشد:

جمع بندی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال مهروماه

دسته‌بندی منظم مطالب در ۸ فصل به همراه بررسی تست‌های مختلف کنکور سراسری و تالیفی از ویژگی‌های محبوب کتاب جمع‌بندی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال مهروماه می‌باشد.

بهترین کتاب جمع بندی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال چیست؟
جمع بندی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال مهر و ماه کنکور ۱۴۰۱

جمع بندی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال مینی میکرو گاج

از ویژگی‌های کتاب جمع‌بندی بررسی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال مینی میکرو گاج می‌توان به بررسی تمامی تیپ‌های تست‌های کنکور، ارائه‌ی مباحث با چیدمان پایه به پایه و درس به درس و آموزش حرفه‌ای و جامع شیوه‌های حل تست اشاره کرد.

بهترین کتاب جمع بندی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال چیست؟
جمع بندی ریاضیات گسسته و آمار و احتمال مینی میکرو گاج کنکور ۱۴۰۱

با کلیک بر روی عنوان بهترین کتاب های جمع بندی حسابان با کتاب های جمع بندی حسابان کنکور در ماه های پایانی آشنا شوید. همچنین شما می‌توانید، هر گونه سوالات، نظرات، پیشنهادات و یا انتقادات خود را از طریق بخش ارسال دیدگاه و نظرات نیز، با ما در میان بگذارید. شما برای ریاضیات گسسته و آمار و احتمال چه کتابی پیشنهاد می‌کنید؟

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا