40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

برای موفقیت در آزمون ها از منابع همان موسسه استفاده کنیم؟

سلام همراهان عزیز بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، در جواب به این سوال باید گفت که در ابتدا ثبت نام کردن در یک آزمون داوطلب همه جوانب را در نظر گرفته و بسته به سطح سوالات و استاندارد بودن سوالات و این که برنامه آزمون چگونه است با شرایط خود تطبیق داده و بر اساس آن آزمون خود را انتخاب کرده و ثبت نام انجام می‌دهد.

برخی موسسات در کنار آزمون های آزمایشی خود داوطلب را به خرید کتاب ها و منابع کمک آموزشی خود تشویق کرده و یک حس نیاز را در دانش‌آموزان به وجود می‌آورند که اگر این منابع را تهیه نکنید، امکان موفقیت شما در آزمون‌ها کمتر است. اگر چه استفاده از منابع خود موسسات می‌تواند تاثیر مثبت داشته باشد اما، استفاده نکردن از آن‌ها لطمه‌ای به موفقیت شما در آزمون وارد نمی‌کند.

اگر ملاک‌های انتخاب یک آزمون را در نظر گرفته باشید و از نظر سطحی که خود شما از لحاظ درسی دارید آزمون خود را انتخاب کنید و طبق برنامه‌های آن موسسه منظم مطالعه داشته باشید و همراه با انجام آزمون‌ها، تحلیل کردن آزمون‌های خود را انجام دهید و نقاط ضعف و قوت خود را در هر درس پیدا کنید، نیازی به استفاده کردن از منابع همان موسسه برای موفقیت خود نخواهید داشت و اگر خواهان استفاده از منابع یک موسسه را دارید منابعی را انتخاب کنید که بیشترین نزدیکی سوالات را به سوالات کنکور داشته باشند و از منابع آموزشی که با سطح درسی شما هم خوانی ندارد به شدت پرهیز کنید.

اگر در انتخاب آزمون آزمایشی متناسب با خود دچار شک و دو دلی هستید، پیشنهاد می‌کنم به مقاله کدام آزمون آزمایشی شرکت کنم؟ مراجعه کنید؛ نظر شما در مورد منابع موسساتی که در آن‌ها ثبت نام کرده‌اید چیست؟ خوشحال می‌شویم نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا