40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

آیا می‌توان روی مطالبی که الان یاد نمی‌گیریم در دوران جمع بندی تسلط پیدا کنیم؟

سلام دوستان عزیز، سالار اجمدی هستم مشاور تحصیلی از سایت به‌ پاسخ، آیا می‌توان روی مطالبی که الان یاد نمی‌گیریم در دوران جمع بندی تسلط پیدا کنیم؟ در این دوران پیشنهاد می‌شود که فقط بر روی مباحثی که تسلط دارید کار کنید و از یادگیری مباحث جدید پرهیز کنید؛ اما یادگیری برخی از مفاهیم ساده که به صورت مستقیم در کنکور مورد سوال واقع می‌شوند، بلامانع است.

به تثبیت رساندن مباحثی که در ماه‌های قبل مطالعه شده است اما به مرحله‌ی تسلط کامل نرسیده‌اند در این دوران نیازمند حل و بررسی تست‌های مختلف و مرور مکرر است. اما دقت داشته باشید که مدت زمان زیادی را برای به تثبیت رسانندن این مباحث صرف نکنید. سعی کنید یک لیست از مباحثی که به نسبت تسلط بهتری بر روی آن‌ها دارید تهیه کنید و در این دوران با حل تست به تثبیت برسانید.

این دوران فرصت ماسبی برای به تثبیت رساندن مباحث ناقص همه‌ی دروس نیست پس سعی کنید صرفا دروسی را انتخاب کنید که توانایی کسب درصد بالایی را خواهید داشت و ۲ درس عمومی به همراه ۲ درس اختصاصی انتخاب کنید و سعی کنید با حل سوالات مختلف آن‌ها را به تثبیت برسانید. روش جمع بندی سه روز یک بار نیز بهترین شیوه جمع بندی دروس کنکور است برای آشنایی بیشتر با این روش بر روی عنوان منظور از جمع بندی سه روز یک بار چیست؟  کلیک کنید. همچنین دوستان عزیز سوالات خود را از طریق باکس زیر بپرسید و نظرات و پیشنهادات خود را از طریق بخش ارسال دیدگاه، با ما در میان بگذارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا