40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

سلام بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، با توجه به این که در بین دانش آموزان و داوطلبان کنکوری حداقل یک کتاب از انتشارات گاج می‌توان پیدا کرد، سطح سوالات قوی و استانداردی که انتشارات گاج در کتاب‌های خود ارائه می‌دهد، نظر بسیاری از داوطلبان را به خود جلب کرده است. این موسسه اخیرأ آزمون‌های آزمایشی را برگزار می‌کند؛ هرچند یک موسسه نوپا محسوب می‌شود، اما همانند همتایان خود از مزایا و معایب خاص خود برخوردار است که در ادامه به صورت مجزا بررسی می‌نماییم.

زمان‌بندی آزمون‌های گاج به چه صورت است! آزمون‌های گاج نیز همانند آزمون‌های قلم‌چی به صورت هر دو هفته یکبار است؛ این نوع زمان‌بندی از بهترین شیوه‌های زمان‌بندی است، چرا که اگر بیش از دو هفته زمان باشد، داوطلبان دچار سهل‌انگاری شده و در صورتی که کمتر از دو هفته باشد، بازده داوطلب کاهش می‌یابد.

سطح سوالات آزمون‌های گاج چگونه است! از لحاظ سطح سوالات، آزمون‌های گاج از سطح قوی، استاندارد و مشابه به کنکور برخودار هستند؛ سطح علمی و تناسب سوالات معمولأ در گاج رعایت می‌شود و دلیل این امر احتمالأ مشابهت طراحان سوالات آزمون با مولفان کتاب‌های گاج است.

بودجه‌بندی آزمون‌های گاج به چه صورت است! اما در مورد بودجه‌بندی می‌توان گفت یکی از بزرگ‌ترین مشکلات آزمون‌های گاج بحث بودجه‌بندی کلی است که متأسفانه به جزئیات پرداخته نشده است. اما به هر حال دو هفته‌ای بودن آزمون‌ها احتمالأ بتواند مشکل بودجه‌بندی را تا حدودی برای داوطلبان برطرف نماید.

هزینه و شهریه ثبت نام در آزمون‌های گاج چگونه است! اگر نسبت به سایر آزمون‌های آزمایشی یک مقایسه کلی داشته باشیم، هزینه آزمون‌های گاج بسیار مناسب‌تر از سایر آزمون‌ها می‌باشد و می‌توان گفت یکی از مزیت‌های این موسسه است.

جامعه آماری و میزان شرکت‌کنندگان در آزمون‌های گاج چگونه است! با توجه به نوپا بودن موسسه گاج در آزمون‌های آزمایشی، این موسسه از جامعه آماری کمی برخوردار است و اغلب داوطلبان شناخت کافی از آزمون‌های گاج ندارند؛ البته تصور می‌شود در آینده به میزان این جامعه آماری افزوده‌تر شود. لازم به ذکر است که محدوده تراز در آزمون‌های گاج همانند موسسه قلم‌چی حدودأ بین 4000 تا 8000 است که میزان تراز بالا 6000 مورد قبول واقع می‌شود.

این مطالب نوشته شده صرفأ پیشنهاد ما به دانش‌آموزان می‌باشد و انتخاب آزمون آزمایشی به عهده خود شما است. اگر شما نیز در مورد آزمون‌های گاج شهر خود مطالبی به نظرتان می‌رسد و یا پیشنهاد یا انتقادی دارید، از طریق باکس سوالات و یا قسمت ارسال دیدگاه و نظرات، با ما در میان بگذارید.

4 1 رای
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا