40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

آیا آزمون گزینه دو خوب است؟

سلام دوستان عزیز بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، در قسمت زیر آزمون گزینه دو از چندین نظر بررسی شده است تا شما راحت‌تر بتوانید خوب و بد بودن آزمون مد نظر خود را بدانید.

آزمون گزینه دو از نظر معیار سوالات استاندارد چگونه است؟ استانداردترین سوالات را در مجموع آزمون‌های آزمایشی می‌توان گفت که گزینه دو دارا هستند و به واسطه سال ها تجربه و فعالیت در این حوزه توانسته‌اند، به سبک و روش سوالات استاندارد و مشابه به کنکور سراسری برسند.

آزمون گزینه دو از نظر معیار محاسبه تراز و نمره کل چگونه است؟ از نظر فرمول محاسبه نمره کل و تراز آزمون‌های گزینه دو نزدیک‌ترین فرمول را به کنکور دارد و نمره کل را از 12 هزار محاسبه می‌کند.

آزمون گزینه دو از نظر معیار جامعه آماری چگونه است؟ آزمون‌های گزینه دو از نظر جامعه آماری به طور میانگین معمولا بعد از آزمون‌های قلم چی در رده دوم قرار دارند، که در کنار کیفیت در دیگر قسمت‌ها مزیت خوبی برای آزمون‌های آن محسوب می‌شود.

آزمون گزینه دو از نظر معیار برنامه آزمون چگونه است؟ بدون شک می‌توان گفت که بزرگ‌ترین ضعف آزمون‌های گزینه دو برنامه آزمون متوسط آن است. با این که از طرفی آزمون‌های آزمایشی گزینه دو هر سه هفته یک بار برگزار می‌شود، و زمان مناسبی برای این که داوطلبان بتوانند به تسلط کافی در درس‌های مختلف برسند اما:

  • عدم برنامه ریزی متناسب برای دروس پایه و دوازدهم
  • عدم برنامه مناسب برای جمع‌بندی
  • حجم تقریبا زیاد هر آزمون در فواصل معین

باعث می‌شود که آزمون‌های گزینه دو در کل نمره خوبی در این بخش نتوان کسب کرد.

کارنامه‌ها و پاسخ‌نامه تشریحی آزمون گزینه دو چگونه‌اند؟

گزینه دو هم کارنامه‌های متنوعی در اختیار داوطلبان خود قرار می‌دهد که از جمله می‌توان به:

  • کارنامه تحلیل کردن آزمون
  • کارنامه تعیین سطح تحصیلی
  • کارنامه مشاوره‌ای آموزشی
  • کارنامه رشته‌های قبولی
  • کارنامه روند تحصیلی و ..اشاره کرد که در مجموع می‌توان گفت عملکرد آن قابل قبول می‌باشد.

در نظر داشته باشید که مهم‌تر از کیفیت آزمون نحوه برخورد کردن داوطلبان با آزمون است. دانش‌آموز حتی با شرکت در بهترین آزمون‌ها هم اگر، تحلیل آزمون را انجام ندهد عملا بخش عمده‌ای از استفاده‌ای که باید از یک آزمون برده باشد را از دست می‌دهد. اگر نحوه تحلیل کردن آزمون را نمی‌دانید مقاله مربوط به (چگونه آزمون را تحلیل کنیم) بخوانید.

این مطالب نوشته شده صرفا پیشنهاد ما به دانش‌آموزان می‌باشد و انتخاب آزمون آزمایشی به عهده خود شما است. اگر شما هم در مورد آزمون‌های گزینه دو شهر خود مطالبی به نظرتان می‌رسد، یا هر سوال و یا پیشنهادی دارید می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.5 2 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا