40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

سلام دوستان بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، گروه آموزشی لیموترش، برگزار کننده آزمون آنلاین زیست‌شناسی در کشور می‌باشد. تطابق ۸۸ درصدی سوالات آزمون‌های لیموترش با کنکور، رزومه این موسسه برای دانش آموزان کنکوری را مشخص می‌کند. تمرکز اصلی آزمون‌های آنلاین لیموترش بر روی سوالات درس زیست شناسی کنکور سراسری تجربی است، کلیه تدریس‌ها و آزمون‌های صورت آنلاین و مجازی زیر نظر اساتید زیست شناسی کشور برگزار شده و همین گزینه یک مزیت خوب برای دانش آموزان در ایام کنکوری و انتخاب بهترین آزمون‌های کنکور است.

آزمون لیموترش مطابق بودجه بندی قلم‌چی پیش می‌رود و هدف آن آموزش نکات جدید است. ویژگی منفی‌ای که دارد این است که: آزمون به طور کلی بیش از حد پیچیده و سخت می‌شود که در زمان تعیین شده قابل پاسخ‌گویی نیست.

کیفیت آزمون‌های لیموترش چگونه است! شاید برای شما سوال ایجاد شود که ویژگی مثبت آزمون لیموترش چیست! در کنار ویژگی‌های منفی، یک سری ویژگی‌های مثبت نیز وجود دارد که عبارتند از:

  • سوالات چالشی همراه با نکات جدید
  • استفاده کردن از ساختار و ادبیات کنکور در تست‌ها
  • تطابق آزمون با کنکور‌های ۹۹ و ۱۴۰۰
  • داشتن پاسخ تشریحی کامل و …

در نظر داشته باشید که مهم‌تر از کیفیت آزمون نحوه برخورد داوطلبان با آزمون است. دانش‌آموز حتی با شرکت در بهترین آزمون‌ها هم اگر، تحلیل آزمون را انجام ندهد، عملأ بخش عمده‌ای از استفاده‌ای که باید از یک آزمون برده باشد را از دست می‌دهد. اگر نحوه تحلیل کردن آزمون را نمی‌دانید وارد لینک چگونه آزمون را تحلیل کنیم شده و مقاله را مطالعه کنید.

این مطالب نوشته شده صرفأ پیشنهاد ما به دانش‌آموزان می‌باشد و انتخاب آزمون آزمایشی به عهده خود شما است. اگر سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، خوشحال می‌شویم زیر همین مطلب با ما در میان بگذارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا