40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

آزمون آنلاین شرکت کنیم یا آزمون حضوری؟

سلام دوستان بی نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، با توجه به مطالبی که در قسمت زیر ذکر شده است شما می‌توانید به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید که در آزمون حضوری شرکت کنید یا در آزمون آنلاین!

1- از نظر کیفیت سوالات هم در آزمون آنلاین و هم در آزمون حضوری سطح و کیفیت سوالات بستگی به موسسه‌ای دارد که سوالات را طرح کرده است.

2- از نظر داشتن پاسخنامه تشریحی می‌توان گفت که آزمون‌های حضوری نسبت به آزمون‌های آنلاین پاسختانه تشریحی سنگینی را دارد، اما پاسخنامه آزمون آنلاین مناسب است.

3- از نظر جامعه آماری آزمون های حضوری هر ساله تعداد داوطلبان سیاه لشکر به نسبت داوطلبان پیگر هر دو در یک رده قرار دارند و گاهی این آمار فرق می‌کند اما در آزمون های آنلاین دانش‌آموزان پیگیر و قوی تعدادشان بیشتر به چشم می‌خورد.

4- از نظر برنامه آزمون باید گفت هر دو هفته یا هر سه هفته یکبار آزمون حضوری برگزار می‌شود اما آزمون های آنلاین ماهانه برگزار می‌شود.

5- از لحاظ قیمت و هزینه آزمون های حضوری هزینه بیشتری نسبت به آزمون های آنلاین دارند.

از لحاظ شبیه ساز کنکور آزمون‌های حضوری فضا کنکور را دقیقا شبیه سازی می‌کند و به همین دلیل جامعه آماری بالا هم دارد. اما آزمون های آنلاین بستگی به خود شما دارد که خود را صادقانه محک بزنید یا اینکه از تقلب استفاده کنید یا اینکه از مطالب موجود در سایت بهره ببرید.

برای دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در آزمون های آنلاین را دارند اما اطلاع کافی در این موضوع ندارند می‌توانید مزیت های این آزمون را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

مزیت‌های شرکت در آزمون‌های آنلاین چیست؟

  • آزمون آنلاین بسیار آسان‌تر از آزمون حضوری و کاغذی است.
  • در آزمون الکترونیکی شما در وقت خود بیشترین صرفه جویی را نیز کرده اید.
  • به نیروی انسانی برای مدیریت و کنترل آزمون خود نیازی ندارید.
  • پشتیبانی و اطلاع رسانی ساده‌تر و همگانی است.

همراهان عزیز مطالب نوشته شده صرفا نظر و پیشنهادات ما برای شما است و انتخاب شرکت کردن در آزمون حضوری و یا آزمون آنلاین بر عهده خود شما است. اگر نظر یا پیشنهادی در مورد این مطلب دارید، خوشحال می‌شویم با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا