40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

برنامه راهبردی کدام آزمون بهتر است؟

سلام بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، به طور کلی همه  آزمون‌ها از برنامه راهبردی مخصوص به خود، برخوردار هستند؛ اما به طور قطع آزمون‌هایی که تعداد آزمون بالاتری را دارند، به همان نسبت از برنامه راهبردی بهتری نیز بهره مند هستند که در این صورت آزمون گاج و قلم‌چی این مزیت را دارند.

برنامه راهبردی آزمون‌های قلم‌چی به چه صورت است؟

آزمون‌های آزمایشی قلم‌چی از نظر دوره و پوشش دادن مناسب تمام دروس و پایه‌ها برنامه تقریبا کامل و خوبی دارد اما، از آن‌ جایی که این آزمون‌ها با فاصله زمانی دو هفته برگزار می‌شود ممکن است بعضی از داوطلبان نتوانند خود را به برنامه آزمون برسانند که معمولا این شرایط برای خیلی از داوطلبان اتفاق می‌افتد و سبب مضطرب شدن خیلی از داوطلبان می‌شود. شاید بزرگ‌ترین نقطه ضعف برنامه آزمون‌های قلم‌چی همین باشد.

برنامه راهبردی آزمون‌های گزینه دو به چه صورت است؟

بدون شک می‌توان گفت که بزرگ‌ترین ضعف آزمون‌های گزینه دو برنامه آزمون متوسط آن است. با این که از طرفی آزمون‌های آزمایشی گزینه دو هر سه هفته یک بار برگزار می‌شود، شامل برخی امکانات جانبی مثل آزمون‌های آنلاین و خدمات مشاوره‌ای می باشند. اما استفاده از این خدمات جانبی، تنها با ثبت نام در آزمون‌ها امکان پذیر است. همچنین امکان ثبت نام مرحله‌ای در این موسسه وجود ندارد.

  • عدم برنامه ریزی متناسب برای دروس پایه و دوازدهم
  • عدم برنامه مناسب برای جمع‌بندی
  • حجم تقریبا زیاد هر آزمون در فواصل معین

باعث می‌شود که از آزمون‌های گزینه دو در کل نمره خوبی در این بخش نتوان کسب کرد.

برنامه راهبردی آزمون‌های گاج به چه صورت است؟

گاج هم برای شرکت کنندگان این آزمون، برنامه‌ای در نظر گرفته است که به موجب آن، متقاضیان بدانند چه مباحثی را باید برای هر آزمون مطالعه کنند. آزمون‌های گاج به فاصله دو هفته از یکدیگر برگزار می‌شوند و فرصت مناسبی برای آمادگی داوطلب در هر آزمون فراهم می‌آورد.

آزمون‌های گاج از نظر برنامه وضعیت نسبتا خوبی را دارند و تقریبا می‌توان گفت به سبک آزمون‌های قلم‌چی می‌باشد و نقاط قوت ضعف این آزمون هم مثل آزمون قلم‌چی است.

برنامه راهبردی آزمون‌های سنجش به چه صورت است؟

 از نظر برنامه مناسب و فاصله زمانی منظم آزمون‌های سنجش اصلا قابل رقابت با سایر آزمون های آزمایشی نیستند. فواصل زیاد بین دو آزمون یکی از نقاط ضعف دیگر آزمون های آزمایشی سنجش است.

برنامه راهبردی آزمون‌های ماز به چه صورت است؟

آزمون‌هاى ماز نیز هر دو هفته يكبار برگزار می‌شود و مطالبى كه در طول اين دو هفته مطالعه كرده‌ايد را سنجيده و نقاط ضعف و قوت شما شناسايى خواهد شد.

به نظر شما بهترین برنامه راهبردی را کدام آزمون آزمایشی دارد؟ نظر خود را زیر همین مطلب با من به اشتراک بگذارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا