40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

سلام همراهان عزیز بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به‌‌ پاسخ،

راهکارهای رفع مشکل نرسیدن به بودجه بندی آزمون چیست؟

  1. بهتر است به جای داشتن وسواس در زمان خواندن، مطلبی را یک یا دو بار مطالعه کنید و اگر باز هم در آن مشکل داشتید آن قسمت را به عنوان مبحث مارکدار مشخص کنید.
  2. به جای ثبت نام کردن در آزمون‌هایی که هم سطح شما نیستند و اعتماد به نفس شما را کم می‌کنند، بهتر است جایی که در آن آزمون شرکت کرده‌اید را تغییر دهید و آزمون‌هایی را انتخاب کنید که بودجه‌بندی‌های سنگین نداشته باشد.
  3. اگر ساعت مطالعه شما پایین است، روزانه ده دقیقه الی نیم ساعت به تایم مطالعه خود اضافه کنید، و به شکل یک تصاعد این عمل را تکرار کنید.
  4. اگر برنامه‌ریزی دقیقی ندارید و سردرگم هستید و هر هفته برنامه خود را تغییر می‌دهید، بهتر است که با یک برنامه‌ریزی منظم و دقیق که خود را در انجام آن متعهد بدانید، می‌توانید مشکل نرسیدن به بودجه‌بندی آزمون را رفع کنید و بهترین کار این است که هر آزمونی که تمام شدید، یک ورقه کاغذ تهیه کرده و بر روی آن فهرست هر درسی که قرار است در آزمون بعدی طرح شود را یادداشت کنید و در این مدت زمانی که فرصت دارید دقیق و مرتب برنامه‌ریزی کنید که در این زمان پیشه‌رو چه کارهایی را باید انجام دهید.

دوستان شما چه راهکاری را برای رسیدن به بودجه‌بندی آزمون در نظر دارید؟ توی کامنت برای من بنویسید و اگر هر سوالی در این رابطه داشتید، زیر همین مطلب بپرسید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا