40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

آیا در مدرک تحصیلی فارغ التحصیلانی که بر اساس سوابق تحصیلی وارد دانشگاه شده‌اند، عنوان بدون کنکور درج خواهد شد؟

سلام دوستان بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، در جواب به سوال باید گفت: قبول شدن با آزمون با پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی، ابدا مدرکی که در آخر به دانشجو ارائه داده می‌شود تفاوتی با هم ندارد. دانشگاه های متفاوتی مانند دانشگاه‌های روزانه و شبانه، دانشگاه‌های پردیس خودگردان و دانشگاه های آزاد، … دانشجوی زیادی را بر اساس سوابق تحصیلی قبول می‌کنند، اما شاید این سوال برای شما به وجود آید که آیا در مدرک رشته های بدون آزمون ذکر می‌شود که دانشجو بدون آزمون و با سوابق تحصیلی وارد دانشگاه شده است؟ در جواب باید گفت خیر اصلا ذکر نمی‌شود.

در مدرک دانشگاهی شما نوشته نخواهد شد که شما بدون آزمون وارد دانشگاه شده‌اید یا با آزمون وارد شده‌اید! مدرک هایی که برای فارغ التحصیل شدن در دانشگاه های مختلف برای رشته های با آزمون و بدون آزمون به دانشجویان ارائه داده می‌شود هیچ تفاوتی با هم ندارند. پس هیچ نگرانی در زمینه مدرک دانشگاهی برای کسانی که با روش بدون آزمون وارد دانشگاه شده‌اند، وجود ندارد.

آیا همه مدارکی که صادر می‌شوند مورد تایید وزرات علوم و تحقیقات است؟

همه مدارکی که از سوی دانشگاه های مختلف برای رشته های بدون آزمون صادر می‌شود مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.  دانشجوهایی که در رشته های بدون آزمون فارغ التحصیل شده‌اند مانند فارغ التحصیلان رشته های با آزمون می‌توانند با مدرکی که دارند وارد بازار کار شوند چون این مدرک مورد تایید همه ارگان‌ها است.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا