سلام و درود، شیدا کبیرعبادی هستم از سایت به پاسخ، تقریبأ تمامی کتاب‌های تستی مختلفی که در کتاب فروشی‌ها وجود دارند و احتمالأ شما نیز تهیه کرده‌اید و یا تهیه خواهید کرد، مشاهده می‌کنید که مولفان این کتاب‌ها یک سری از تست‌ها را تحت عنوان تست‌های نشانه‌دار یا ستاره‌دار مشخص کرده‌اند؛ این تست‌ها، تست‌هایی هستند که از نظر مولف کتاب اگر دانش آموزی این تست‌ها را حل کند و به بررسی و تحلیل آن‌ها بپردازد، مانند این است که یک طیف کلی از مطالب یا مباحث آن درس را مطالعه کرده و تمام نکات کلیدی و مفهومی را که داخل آن تست‌ها وجود داشته را مرور کرده است.

در واقع دانش آموزان به جای این که از روی درسنامه بخواهند مرور کنند یا تمامی تست‌هایی را که قبلأ اشتباه زده شده بودند را درآورده و در کتاب‌های مختلف دنبال تست‌های نشان‌دار باشند، تعدادی تست گلچین شده در اختیار دارند که می‌تواند مطمئن باشند با مرور این تست‌ها تمام مطالب مهم و چالش برانگیز یک درس یا مبحث را مطالعه و مرور کرده و با کیفیت بالایی آن فصل یا مبحث را برای خود جمع بندی کرده‌اند.

اگر دقیقأ نمی‌دانید که چه تست‌هایی را باید نشان‌دار کنید، به مقاله چه تست‌هایی را ماکدار کنیم مراجعه نمایید. دوستان و همراهان عزیز، همچنین شما می‌توانید نظرات، پیشنهادات و یا انتقادات خود را با ما در میان بگذارید و با دادن امتیاز ما را در بهتر کردن هر چه بیشتر مقالات یاری کنید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا