40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

آزمون گواه قلم چی چیست؟

سلام دوستان بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، در برنامه راهبردی آزمون‌های کانون، بخش مهم و جدیدی با عنوان آزمون گواه یا آزمون شاهد اضافه شده است. در هر آزمون در دو درس آزمون گواه یا شاهد وجود خواهد داشت. آزمون‌های گواه (شاهد) همه ده سوالی هستند و به عنوان یک بسته جدا و مکمل در کنار بسته طراحی شده ارائه داده می‌شوند. بسته سوال‌های طراحی شده امکان دارد 10 سوالی، 20 سوالی یا 30 سوالی باشند. با وجود آزمون گواه شما دو نمره جدا (دو درصد جداگانه) و دو نمره تراز جداگانه خواهید داشت که یکی از درصدها برای سوال‌های طراحی شده و یکی هم برای سوال‌های آزمون گواه.

سوالات آزمون‌های گواه چه سوالاتی هستند؟

سوالات آزمون‌های گواه (یا سوال‌های کنکورهای سراسری سال‌های گذشته هستند یا سوال‌های آزمون‌های گذشته کانون در سال‌های قبل است. مرجع سوال‌های گواه کتاب‌های آبی کانون هستند. بنابراین شما می‌توانید قبل از آزمون 100 تا 200 سوال را تمرین کنید و مطمئن باشید که از میان آن ها ده سوال دقیقا و بدون تغییر به عنوان آزمون گواه در کنار سوال‌های طراحی شده ارائه خواهد شد.

آزمون‌های گواه این امکان را برای شما و خانواده و پشتیبانتان فراهم می‌آورد تا روش های صحیح را بشناسید و ادامه دهید و روش‌های اشتباه را اصلاح کرده و به اعتماد به نفس بیشتری برسید.

ویژگی‌های آزمون گواه چیست؟

  • سوال‌ها استاندارد هستند.
  •  شما از قبل می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید زیرا از مرجع سوال‌ها اطلاع دارید و سوالات را می‌شناسید.

آزمون‌های گواه شكل طرح کردن مباحث در كنكور را به دانش آموزان نشان مي‌دهد. دانش آموزان با شركت در آزمون‌هاي برنامه‌ای دو هفته يكبار، يادگيری خود را كامل مي‌كنند و با پاسخ‌دادن به سؤال‌های آزمون گواه، هم با تيپ سؤال‌های كنكور آشنا و هم روش‌هایی که یاد گرفته‌اند را محک می‌زنند.

دوستان عزیز هز گونه نظر، انتقاد و یا پیشنهادی در مورد این مطلب دارید خوشحال می‌شویم با ما به اشتراک بگذارید. توصیه می‌کنم مقاله مربوط به قلمچی به ما چه می‌کنه را نیز از همین سایت مطالعه کنید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا