40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

بهترین کتاب جمع بندی دینی چیست؟

سلام دوستان عزیز سایت به پاسخ، بهترین کتاب جمع بندی دینی چیست؟ بهترین کتاب ‌های جمع بندی دین و زندگی کنکور به پیشنهاد سالار احمدی مشاور تحصیلی به ترتیب زیر می‌باشد.

آیات و روایات مینی میکرو طلایی گاج

بررسی و تحلیل کلیه‌ی آیات، احادیث و ابیات به همراه تست و درسنامه‌های کاربردی از ویژگی‌های بارز این کتاب برای دوران جمع بندی کنکور است و یکی از گزینه‌های محبوب جمع‌بندی دینی کنکور می‌باشد.

بهترین کتاب جمع بندی دینی چیست؟
آیات و روایات مینی میکرو طلایی گاج کنکور ۱۴۰۱

جمع بندی دین و زندگی خیلی سبز

کتاب جمع بندی دین و زندگی خیلی سبز یکی از گزینه‌های محبوب دانش‌آموزان رشته ریاضی و تجربی است. تست‌های متنوع در کنار درسنامه‌های خلاصه و تفسیر آیات و احادیث از دلایل محبوبیت اسن منبع جمع بندی است.

بهترین کتاب جمع بندی دینی چیست؟
جمع بندی دین و زندگی خیلی سبز کنکور ۱۴۰۱

کتاب زرد عمومی قلم چی

کتاب زرد عمومی قلم چی یک کتاب جمع بندی آمون محور است و بر پایه تست و حل سوالات مختلف، نکات ضروری و مهم چند سال اخیر کنکور را مرور می‌کند.

بهترین کتاب جمع بندی دینی چیست؟
کتاب زرد عمومی قلم چی کنکور ۱۴۰۱

چند کنکور عمومی خیلی سبز

یکی دیگر از کتاب های آزمون محور که شامل تست‌های مختلف کنکوری است کتاب چند کنکور عمومی خیلی سبز است. نکات‌جمع بندی ساده و کاربردی موجود در این کتاب گزینه‌ی مناسبی برای نیاز داوطلبان در دوران جمع بندی است.

بهترین کتاب جمع بندی دینی چیست؟
چند کنکور عمومی خیلی سبز کنکور ۱۴۰۱

بهترین کتاب جمع بندی دین و زندگی رشته انسانی

جمع بندی دینی انسانی مهر و ماه

یکی از کامل‌ترین و محبوب‌ترین منابع جمع‌بندی دین و زندگی رشته انسانی کتاب جمع بندی دینی انسانی مهر و ماه است. در این کتاب تمامی نکات مورد نیاز داوطلبان رشته انسانی به طور خلاصه و جامع مطرح شده است.

جمع بندی دین و زندگی انسانی کنکور
جمع بندی دینی انسانی مهر و ماه ۱۴۰۱

دقت کنید دوستان عزیز قبل از انتخاب هر کدام از منابع حتما یک بار بررسی کنید و با شیوه جمع بندی این کتاب ‌ها آشنا شوید. با کلیک بر روی عنوان چگونه در ماه‌های پایانی درصد خود را افزایش دهیم با تکنیک‌های افزایش درصد دروس در ماه‌های پایانی آشنا شوید. همچنین شما می‌توانید، هر گونه سوالات، نظرات، پیشنهادات و یا انتقادات خود را از طریق بخش ارسال دیدگاه و نظرات نیز، با ما در میان بگذارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا