40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

بهترین کتاب جمع بندی زبان چیست؟

سلام دوستتان عزیز سالار احمدی هستم، مشاور تحصیلی از سایت به پاسخ، بهترین کتاب جمع بندی زبان چیست؟ پیشنهاد من برای بهترین کتاب‌های جمع بندی کنکور ۱۴۰۱ به شرح زیر است.

جمع بندی زبان انگلیسی خیلی سبز

در کتاب جمع‌بندی زبان انگلیسی خیلی سبز، نکات مهم و کاربردی حل تست و مفاهیم زبان انگلیسی در سوالات و درسنامه‌های متعدد و مختصر بررسی شده‌ است که پاسخگوی نیاز‌ داوطلبان کنکوری می‌باشد.

بهترین کتاب جمع بندی زبان چیست؟
جمع بندی زبان انگلیسی خیلی سبز کنکور ۱۴۰۱

موج آزمون زبان انگلیسی نشر الگو

جدول واژگان مهم به همراه درسنامه‌های گرامری مختصر و مفید در کنار ۵۴ آزمون مبحثی و جامع مشابه کنکور سراسری از ویژگی‌هایی است که این کتاب را به یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های جمع‌بندی ریاضی کنکور تبدیل کرده است.

بهترین کتاب جمع بندی زبان چیست؟
موج آزمون زبان انگلیسی نشر الگو کنکور ۱۴۰۱

کتاب زرد عمومی قلم چی

کتاب زرد عمومی قلم چی یک کتاب جمع بندی آمون محور است و بر پایه تست و حل سوالات مختلف، نکات ضروری و مهم چند سال اخیر کنکور را مرور می‌کند.

بهترین کتاب جمع بندی دینی چیست؟
کتاب زرد عمومی قلم چی کنکور ۱۴۰۱

چند کنکور عمومی خیلی سبز

یکی دیگر از کتاب های آزمون محور که شامل تست‌های مختلف کنکوری است کتاب چند کنکور عمومی خیلی سبز است. نکات‌جمع بندی ساده و کاربردی موجود در این کتاب گزینه‌ی مناسبی برای نیاز داوطلبان در دوران جمع بندی است.

بهترین کتاب جمع بندی دینی چیست؟
چند کنکور عمومی خیلی سبز کنکور ۱۴۰۱

دقت کنید دوستان عزیز قبل از انتخاب هر کدام از منابع حتما یک بار بررسی کنید و با شیوه جمع بندی این کتاب ‌ها آشنا شوید. با کلیک بر روی عنوان روش های جمع ببندی کنکور با روش های جمع بندی دروس در ماه‌های پایانی آشنا شوید. همچنین شما می‌توانید، هر گونه سوالات، نظرات، پیشنهادات و یا انتقادات خود را از طریق بخش ارسال دیدگاه و نظرات نیز، با ما در میان بگذارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا