40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

سلام و درود، شیدا کبیرعبادی هستم از سایت به پاسخ، با توجه به اطلاعیه‌های سازمان سنجش آموزش کشور، کنکور 1400 اولین آزمونی بود که برای دو دسته از داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید و تنها با یک مجموعه سوال مشترک و بر اساس کتاب‌های درسی نظام جدید، به صورت مشترک برگزار شد. اطلاعات آماری کنکور سراسری 1400 نشان می‌دهد، تعداد 662 هزار و 114 نفر داوطلب زن و تعداد 449 هزار و 704 نفر داوطلب مرد در این آزمون ثبت نام کرده بودند که در ادامه آمار شرکت کنندگان در کنکور 1400 به تفکیک بیان شده است:

تعداد داوطلبان کنکور سراسری 1400

تعداد شرکت کنندگان سهمیه مناطق در کنکور 1400 چند نفر است؟

هر کد رشته محل در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری، دارای ظرفیتی می‌باشد و این ظرفیت در کنکور سراسری، در میان سهمیه‌های مختلف تقسیم می‌شود. بدین معنا که برای هر کد رشته محل ظرفیتی برای سهمیه های مختلف در نظر گرفته شده است و داوطلبانی که دارای شرایط لازم باشند، در آن پذیرش می‌شوند. یکی از این سهمیه‌ها، سهمیه مناطق است که در ادامه به بررسی تعداد شرکت کنندگان به تفکیک هر سه منطقه خواهیم پرداخت:

تعداد شرکت کنندگان سهمیه مناطق کنکور 1400

تعداد شرکت کنندگان سهمیه ایثارگران در کنکور 1400 چند نفر است؟

همان‌طور که می‌دانید، 25 درصد ظرفیت پذیرش هر رشته محل برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگری 25 درصد و 5 درصد ظرفیت پذیرش هر رشته محل، برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگری 5 درصد اختصاص داده شده است؛ در ادامه به تفکیک به بررسی تعداد شرکت کنندگان سهمیه ایثارگران در کنکور 1400 خواهیم پرداخت:

تعداد شرکت کنندگان سهمیه ایثارگران در کنکور 1400

دوستان و همراهان گرامی، در صورتی که پاسخ داده شده جوابگو سوال شما نبوده و یا سوال دیگری برای شما پیش آمده است، لطفأ از طریق فرم زیر، سوالات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین شما می‌توانید، هر گونه سوالات، نظرات، پیشنهادات و یا انتقادات خود را از طریق بخش ارسال دیدگاه و نظرات نیز، با ما در میان بگذارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا