سلام دوستان عزیز، سالار احمدی هستم مشاور تحصیلی از سایت به پاسخ، ترتیب مطالعه مباحث شیمی کنکور چگونه باشد؟ شیمی یکی از مباحثی است که به دلیل دو دسته بودن مطالب آن(مفاهیم- مسائل) داوطلبان برای رعایت ترتیب درست مطالعه دچار مشکل می‌شوند.

بهترین ترتیب مطالعه مباحث شیمی کنکور چگونه است؟

قسمت مسائل شیمی کنکور، عنوانی است که باید در طول برنامه درسی بلند مدت و به صورت ترکیبی اجرا شود. مسائل سال دهم-یازدهم و دوازدهم باید به صورت پیوسته و زنجیره‌ای مطالعه شود. با توجه به این توضیحات به ترتیب بندی زیر دقت کنید.

  1. مطالعه مسائل  شیمی  کنکور به صورت پیوسته و ترکیبی
  2. مفاهیم دهم
  3. مفاهیم یازدهم
  4. مفاهیم دوازدهم

داوطلبان دقت کنید که در برنامه درسی خود باید زمانی مجزا برای مطالعه مفاهیم و مسائل شیمی در نظر بگیرید و برای مطالعه مفاهیم از سال دهم شروع کنید و به ترتیب ادامه دهید. اما چون درصد بسیار زیادی از سوالات مسائل شیمی کنکور به صورت ترکیبی ذکر خواهد شد لذا باید مسائل شیمی کنکور به صورت ترکیبی مطالعه شود.

با کلیک بر روی عنوان ترتیب مطالعه مباحث ریاضی کنکور چگونه باشد؟ با ترتیب درست مطالعه مباحث ریاضی نیز آشنا شوید و همچنین هر گونه سوال، پیشنهاد، نظر و یا انتقادی داشتید، می‌توانید از قسمت ارسال دیدگاه و نظرات، با ما در میان بگذارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب

عضویت در خبرنامه

هر هفته بهترین مطالب و مقاله‌ها رو برات می‌فرستیم. کافیه آدرس ایمیلتو وارد کنی

هر سوالی دارید بپرسید!

تیمی از بهترین مشاوران کنکور به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.

درباره نویسنده

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا