40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

برای جمع بندی در کدام آزمون شرکت کنیم؟

سلام و درود بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، شرکت کردن در آزمون‌های سازمان سنجش به عنوان آزمون آزمایشی مناسب جمع بندی کنکور است . با توجه به این که این آزمون‌ها متعلق به سازمان سنجش است، پس اکثر داوطلبان آزمون‌های آزمایشی این موسسه را انتخاب می‌کنند و تقریبا می‌توان گفت اکثر داوطلبانی که به نوعی جزو سیاهی لشکر کنکور نیستند و کنکور را برای تفریح انجام می‌دهند در این آزمون ها شرکت می‌کنند.

همچنین جامعه آماری آزمون‌های سنجش با درصد بالایی در زمان جمع‌بندی مشابه جامعه آماری کنکور خواهد بود و کسب کردن هر رتبه‌ای در این آزمون ها بیشترین شباهت را به رتبه اصلی کنکور شما خواهد داشت. و محیطی شبیه به فضای کنکور را برای داوطلبیت تداعی می‌کند.

آیا می‌توان هم زمان با آزمون‌های سنجش در آزمون دیگری نیز شرکت کرد؟

اما این نکته فراموش نشود که در کنار آزمون‌های سنجش بهتر است که در آزمون‌های جمع‌بندی بعد از عید قلم‌چی نیز شرکت کنید. این موسسه در این ایام سبک و سطح سوالات خود را مشابه سبک سوالات کنکور و سنجش می‌کند و از لحاظ متفاوت برای این دوران جمع‌بندی مناسب خواهد بود. ضمن اینکه این آزمون ها با آزمون های سنجش تداخل نداشته و به نوعی جنبه تمرینی برای آزمون‌های سنجش را دارند. توصیه می‌کنم مقاله مربوط به قلمچی به ما چه می‌کنه را نیز از همین سایت مطالعه کنید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا