40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

اگر زمانی کمی دارید و تا کنون عملکرد خوبی در درس زیست‌شناسی نداشته‌اید، این مقاله همان محتوایی است که به آن نیاز دارید. من شایان مامندی هستم و امروز در به پاسخ، 20 درصد زیست کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهم. دقت کنید که در تعیین مباحث موجود برای تسلط بر روی 20 درصد زیست کنکور، تمرکز اصلی بر فصل‌های مستقل زیست کنکور بوده است. در صورت نیاز می‌توانید مقاله 30 درصد زیست کنکور را نیز از همین سایت مطالعه کنید.

چگونه زیست را 20 درصد بزنیم؟

  • دنیای زنده: فصل 1 زیست دهم
  • ژنتیک: فصل‌های 6 یازدهم و 3 و 4 دوازدهم
  • گیاهی: فصل‌های 6 و 7 دهم، 8 و 9 یازدهم و 6 دوازدهم.

فصل اول زیست دهم یا دنیای زنده نقش پیش‌نیاز را دارد و ممکن است 1 سوال از آن طرح شود. مباحث گیاهی و ژنتیک نیز با توجه به اینکه پیش‌نیاز خاصی ندارند در این طرح برای مطالعه توصیه می‌شوند. سعی کنید ترتیب بالا را برای مطالعه در نظر بگیرید و طبق آن پیش بروید.

چگونه زیست را در یک ماه بخوانیم؟

برای خواندن زیست در یک ماه هم مباحث فوق توصیه می‌شود، اگر بعد از خواندن مطالب فوق زمان اضافی داشتید می‌توان آن را به مطالعه مباحث زیست جانوری اختصاص دهید.

امیدوارم به راه‌حل مشکل خود دست پیدا کرده باشید. برای دسترسی به سایر مقالات مباحث تست خیز توصیه می‌کنم از لینک‌های زیر استفاده کنید:

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا