40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

برای 20 درصد فیزیک کنکور کدام فصل‌ها را بخوانیم؟ سوالی که در ماه‌های نزدیک به کنکور به شدت مطرح می‌شود و به خصوص افرادی که تا کنون نتوانسته‌اند عملکرد خوبی در مطالعه فیزیک داشته باشند به دنبال پاسخ این سوال هستند. من شایان مامندی هستم، مشاور و برنامه‌ریز تحصیلی و در این مقاله از سایت به پاسخ 20 درصد مباحث فیزیک کنکور تجربی را در اختیارتان قرار خواهم داد. توصیه می‌کنم اگر زمانی بیشتر از 1 ماه تا کنکور در اختیار دارید، مقاله 30 درصد فیزیک کنکور را از همین سایت مطالعه کنید.

چگونه فیزیک را 20 درصد بزنیم؟

  • فیزیک و اندازه‌گیری: 1 تست
  • آشنایی با فیزیک اتمی و هسته‌ای: 3 تست
  • ویژگی مواد یا دما و گرما: 2 تست

3 فصل فوق 6 تست از کنکور که شامل 20 درصد فیزیک کنکور تجربی است را به خود اختصاص می‌دهند و برای مطالعه آنها حدود 1 ماه زمان کافی است. سعی کنید طبق ترتیب فوق مطالب را مطالعه کنید که بر اساس سادگی و حجم مباحث تعیین شده است. اما یک نکته مهم، برای سومین فصل می‌توانید بر اساس سلیقه خود یکی از فصل‌های ویژگی مواد یا دما و گرما را مطالعه کنید. پیشنهاد من مطالعه فصل ویژگی مواد است زیرا حجم کمتری نسبت به فصل دما و گرما دارد.

امیدوارم به راه‌حل مشکل خود دست پیدا کرده باشید. برای دسترسی به سایر مقالات مباحث تست خیز توصیه می‌کنم از لینک‌های زیر استفاده کنید:

1.5 2 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا