40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

بعد از درس زیست، سخت‌ترین کار در انتخاب یا حذف مباحث مربوط به درس شیمی است، دلیل این موضوع هم ترکیبی شدن مباحث با استفاده از سوالات شمارشی در چند سال اخیر است. من شایان مامندی هستم، مشاور و برنامه‌ریز تحصیلی، در مقاله قبلی 60 درصد مباحث شیمی کنکور تجربی را در اختیارتان قرار دادم و امروز در سایت به پاسخ به سراغ معرفی 50 درصد شیمی کنکور تجربی خواهیم رفت. در حالت عادی برای تسلط روی 50 درصد مباحث شیمی کنکور بین 2 الی 3 ماه زمان نیاز است و با مباحثی که در ادامه بررسی خواهم کرد امیدوارم بتوانید بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید.

چگونه شیمی کنکور را 50 درصد بزنیم؟

  • فصل 1 شیمی دهم
  • فصل 2 شیمی دهم
  • فصل 1 شیمی یازدهم
  • فصل 3 شیمی دوازدهم
  • فصل 4 شیمی دوازدهم

5 فصل بالا حدود 50 درصد مباحث شیمی کنکور تجربی را تشکیل می‌دهند و توصیه می‌کنم ترتیب فوق را در مطالعه خود به کار ببرید. اما درباره مطالب حذف شده باید بدانید که فصل 3 دهم که با فصل 1 شیمی دوازدهم ترکیب می‌شود و همچنین فصول 1 و 2 دوازدهم جزو سنگین‌ترین فصل‌های شیمی کنکور هستند و فصل‌های دوم و سوم شیمی یازدهم نیز در جایگاه بعدی از لحاظ سخت بودن قرار می‌گیرند.

امیدوارم به پاسخ سوال خود رسیده باشید و در صورتی که هنوز ابهامی دارید همین الان از بخش نظرات مطرح کنید تا پاسخ خود را دریافت کنید؛ برای دسترسی به سایر مباحث سایت می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

4 1 رای
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا