40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

در مقاله قبلی از به پاسخ به بررسی 70 درصد ریاضی کنکور تجربی پرداختیم و امروز به سراغ 50 درصد ریاضی کنکور خواهیم رفت. من شایان مامندی هستم، مشاور و برنامه‌ریز تحصیلی و همان‌طور که قبلا نیز اشاره کردم برای انتخاب مبحثی ریاضی کنکور یا حذفی خواندن ریاضی باید حتما پیش‌نیازها را رعایت کنید. در این مقاله با رعایت کامل پیش‌نیازها و همچین اولویت قرار دادن مباحث آسان به شما 50 درصد مباحث ریاضی کنکور تجربی را معرفی خواهم کرد؛ تا پایان با من همراه باشید و در هر بخش دچار ابهامی شدید سریعا از قسمت نظرات مطرح کنید.

چگونه ریاضی را 50 درصد بزنیم؟

  1. آمار: 1 تست
  2. مجموعه، الگو و دنباله: 2 تست
  3. شمارش بدون شمردن و احتمال: 3 تست
  4. توان‌های گویا و عبارات جبری: 1 تست
  5. معادلات و نامعادلات: 4 تست
  6. مثلثات: 4 تست

سهم 6 مبحث فوق از بودجه‌بندی ریاضی در کنکور حدود 15 تست و معادل 50 درصد مباحث ریاضی کنکور است. دقت کنید که ترتیب مطالعه به شدت اهمیت دارد و توصیه می‌‎کنم حتما طبق ترتیب تعیین شده مطالب را مطالعه کنید که آسیبی به پیش‌نیازها به‌خصوص در 3 مبحث آخر یعنی توان‌های گویا، معادلات و نامعادلات و مثلثات وارد نشود.

امیدوارم به پاسخ سوال خود رسیده باشید و در صورتی که هنوز ابهامی دارید همین الان از بخش نظرات مطرح کنید تا پاسخ خود را دریافت کنید؛ برای دسترسی به سایر مباحث سایت می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

1 1 رای
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا