40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

دو نوع آزمون داریم:
آزمون‌های دو هفته یکبار مانند قلمچی.
آزمون‌های سه هفته یکبار مانند گزینه دو.

در ابتدا باید استراتژی خود تا روز آزمون را مشخص نمائید. مثلاً اگر آزمون قلمچی دارید و مدت 2 هفته زمان دارید، پیشنهاد می‌شود که دو روز آخر را بگذارید برای مرور مطالبی که خوانده‌اید.
در پایه دهم و یازدهم به این دلیل که فقط پایه خودشان مطلب در آزمون می‌آید، می‌توان یک روز قبل آزمون یعنی پنجشنبه را برای مرور گذاشت.

برای داوطلبان دوازدهمی پیشنهاد می‌شود که از دو روز آخر، یک روز را برای مرور مطالب پایه و یک روز را برای مرور مطالب دوازدهم بگذارید. برای زمان‌های باقیمانده آن حجم از درس‌ها را در روزها جایگذاری می کنید.
برای مثال اگر قرار باشد دو فصل از زیست پایه و یک فصل از زیست دوازدهم در آزمون بیاد. اگر تقریباً 11 روز تا آزمون فاصله باشد، این بخش‌ها را به 11 جلسه تقسیم می‌کنید. مثلاً 11 جلسه 2 ساعته. برای ریاضی و فیزیک هم به همین صورت عمل می‌کنید و برنامه ریزی خود را تکمیل می‌نمائید.

دوستان خوب سایت به‌ پاسخ امیدوارم به طور کامل به جواب سوال خود در مورد چگونه برای آزمون برنامه ریزی کنیم؟ رسیده باشید اما اگر هنوز ابهامی درباره این موضوع دارید همین الان از بخش نظرات بپرسید تا پاسخ دهیم. پیشنهاد می‌کنم با استفاده از لینک‌های زیر به سایر مقالات مهم که کاملا رایگان بررسی شده دسترسی داشته باشید:

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا