40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

چگونه برنامه کلاس‌های مدرسه را با کلاس‌های کنکوری هماهنگ کنیم؟

سلام دوستان عزیز،‌سالار احمدی هستم مشاور تحصیلی از سایت به پاسخ، امروزه با توجه به شرایط تحصیل از راه دور و مجازی شدن کلاس‌های مدارس، شرکت در کلاس‌های کنکوری یکی از گزینه‌هایی است که داوطلبان زیادی برای رفع نیاز‌های درسی خود در آن‌‌ها شرکت می‌کنند و بیشتر اوقات با حفط تعادل بین کلاس‌های مدرسه و کلاس‌های کنکوری به مشکل برمی‌خورند.

آیا برای همه‌ دروس شرکت در کلاس‌های کنکوری لازم است؟

به دلیل زمان بندی‌های متفاوت تشکیل کلاس‌های کنکوری سعی کنید صرفأ برای دروسی در کلاس‌های کنکوری شرکت کنید که پایه‌ای ضعیف دارید و آن مبحث را به‌تنهایی نمی‌توانید مطالعه کنید. برای همه‌ دروس کلاس‌های کنکوری واجب نیست. همچنین با کلیک بر روی عنوان چگونگی جمع‌بندی کنکور همراه با امتحانات نهایی! با نحوه جمع بندی کنکور حین امتحانات آشنا شوید.

نحوه‌ درست برنامه‌ریزی کلاس‌های کنکوری همگام با برنامه مدرسه چگونه است؟

در گام اول سعی کنید، زمان تشکیل تمامی کلاس‌های کنکوری که ثبت نام کرده‌اید را لیست کنید و در زمان‌های بین کلاس‌ها دروسی را مطالعه کنید که برای آن کلاس کنکوری ثبت‌نام نکرده‌اید. پس از اتمام کلاس کنکوری به حل و بررسی تست‌های جدید برای تثبیت مفاهیم مطالعه شده بپردازید. در شروع برنامه روزانه خود بازه‌ای کوتاه را به حل و انجام تکلیف‌ مدارس اختصاص دهید و در آخر برنامه خود زمانی را برای حفظ مطالب خواسته شده در کلاس‌های مدرسه اختصاص دهید. زمان مطالعه خود را باید بین کلاس‌های کنکوری، تکالیف مدرسه و مطالعه دیگر دروس کنکور تقسیم بندی کنید.

همچنین با کلیک بر روی عنوان چگونه در فصل امتحانات برای کنکور بخوانیم؟ با شرایط مطالعه در فصل امتحانات آشنا شوید. دوستان و همراهان گرامی، در صورتی که پاسخ داده شده جوابگو سوال شما نبوده و یا سوال دیگری برای شما پیش آمده است، از طریق فرم زیر سوالات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین در صورتی که پیشنهاد، نظر و یا انتقادی دارید، از قسمت ارسال دیدگاه و نظرات، با ما در میان بگذارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
تیمی از بهترین مشاوران به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند. هر سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید. در سریع‌ترین زمان از ما پاسخ بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا